Lighthouse Center® Poland

 

Od 2003 roku Polskie Towarzystwo Holozoficzne (PTH) posiada i utrzymuje ośrodek Lighthouse Center® Poland w Pobiednej, którego głównym zadaniem jest stworzenie warunków sprzyjających wprowadzaniu w życie ideałów Stowarzyszenia.

Zapraszamy do odwiedzenia strony o Lighthouse Center® Poland (LCP).


Ośrodek posiada ogółem prawie 12 hektarów ziemi, położonej w pięknej wiejskiej okolicy na Dolnym Śląsku, w pobliżu granicy z Niemcami i Republiką Czeską. Na przestrzeni ostatnich kilku lat Lighthouse Center® Poland (LCP) rozwija się i rozrasta przy wsparciu wielu wolontariuszy i darczyńców z różnych krajów europejskich.

Lighthouse Center® Polska (LCP) z pięknie odrestaurowanym, wiejskim domem, mieszczącym pokoje noclegowe dla gości, znajduje się w idealnym otoczeniu do praktykowania naturalnego i zdrowego stylu życia oraz medytacji nauczanej przez Sant Baljita Singha Ji. W Lighthouse Center® Poland znajdują się ponadto inne budynki, warsztaty i magazyny, jak również ekologiczny domek wyposażony w panele słoneczne i ekologiczny system grzewczy. Ponadto z Lighthouse Center® Poland (LCP) kierowana jest działalność Polskiego Towarzystwa Holozoficznego (PTH).